Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj356
mod_vvisit_counterWczoraj614
mod_vvisit_counterW tym tygodniu970
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu4033
mod_vvisit_counterW tym miesiącu12764
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu18924
mod_vvisit_counterWszystkie1760988

Teraz Online: 8
Twój IP 3.235.236.13
,
Parafia Pilica

Sonda

Czy czytasz gazetkę parafialną "Głos Kolegiaty" ?
 

Kalendarz

maj 2021
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Imieniny

Przed wczoraj : Andrzeja Jedrzeja Wczoraj : Brunona Paschalisa Dzisiaj : Eryka Feliksa Jutro: Piotra Iwa Pojutrze : Aleksandra BazylegoWystawa rysunku Zbigniewa Muszyńskiego Email
Wpisany przez Grzegorz Piąty   
piątek, 20 września 2019 18:00

wystawa2019

WYSTAWA RYSUNKU ZBIGNIEWA MUSZYŃSKIEGO

NA PILICKIM RYNKU W RATUSZU

 

W Pilickim ratuszu na parterze od 09.września do 30.września można oglądać wystawę rysunku Zbigniewa Muszyńskiego pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pilica. Możemy podziwiać w wykonaniu naszego artysty rysunki między innymi: Naszą Kolegiatę, wzgórze św. Piotra, Rynek w Pilicy, Pałac, Klasztor Ojców Franciszkanów i wiele innych dzieł. Kilka słów o naszym artyście można przeczytać poniżej.

 

Nazywam  się Zbigniew   Muszyński  mieszkam   w  Turku,  moim  rodzinnym  mieście .Rysowałem   od  małego  dziecka. Sam  nauczyłem się rysować.  Moja  pasja  jest  plastyka .Chodziłem  do  szkoły  podstawowej  przez  4  lata  w  Turku  i  później  trafiłem  do  szkoły  dla  niedosłyszących  w  Łodzi .Stamtąd  wróciłem  do  Turku i   tu  skończyłem  szkołę  zawodową , pracowałem prze  wiele  lat  jako  malarz do  czasu  przejścia  na  rentę  chorobową . Wówczas (2013  roku )  wróciłem  do  pasji jaką  jest  dla  mnie rysunek. Lubię   rysować    zabytki  , miasta , lokomotywy ,samochody.  Moja  ulubioną pasją jest rysowanie „ - Zbigniew  Muszyński

 

Każde dzieło Pana Zbigniewa można zakupić bądź zamówić rysunek dla siebie. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z Redakcją „Głosu Kolegiaty”

 

Kto jeszcze nie widział wystawy może to uczynić do końca września a fotorelację z wystawy można obejrzeć w naszej galerii. Zapraszamy.

 

                                                                                                                            G.P.

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież