Licznik odwiedzin








![]() | Dzisiaj | 525 |
![]() | Wczoraj | 2275 |
![]() | W tym tygodniu | 5070 |
![]() | W poprzednim tygodniu | 8919 |
![]() | W tym miesiącu | 2800 |
![]() | W poprzednim miesiącu | 50990 |
![]() | Wszystkie | 3972817 |
Twój IP 216.73.216.209
MOZILLA 5.0,
Parafia Pilica
Grupy działające w Parafii
Sonda
Galeria
Kalendarz
|
Polecamy
Imieniny
IV Msza Święta Fatimska |
![]() |
Wpisany przez Grzegorz Piąty |
wtorek, 15 sierpnia 2017 17:54 |
IV MSZA ŚWIĘTA FATIMSKA
13.sierpnia o godz. 19.3o zgromadziliśmy się w Kolegiacie na różańcu, po którym odbyła się czwarta już Msza Święta do Matki Boskiej Fatimskiej w 100 rocznicę jej objawień. Słowo Boże wygłosił ks. Robert Dynerowicz , który wspomniał jak ważną rolę miały objawienia w historii. Gromadzimy się w Kolegiacie na wieczornej liturgii aby zanosić do Matki Boskiej Fatimskiej swoje prośby, podziękowania, modlitwy. O godz. 21.oo odbyła się procesja ze świecami wokół Kolegiaty, w której Panie z Naszej Parafii niosły figurę Matki Boskiej Fatimskiej. Dziękujemy licznie zgromadzonym Parafianom oraz Kołom Różańca i zapraszamy już na następną liturgię 13. września .Na zakończenie nie mogło zabraknąć Apelu Jasnogórskiego.
13 sierpnia 1917 r. ponieważ już opowiadałam, co tego dnia zaszło, nie będę się powtarzać, ale przechodzę do objawienia według mnie z dnia 15 pod wieczór (Łucja myli się, jeżeli uważa, że objawienie zdarzyło się w tym samym dniu, kiedy wyszli z więzienia z Vila Nova de Ourem. Objawienie miało miejsce w następną niedzielę, tj 19 sierpnia).
Tymczasem zobaczyłam z Franciszkiem blask światła, któreśmy nazwali błyskawicą. Krótko po przybyciu Hiacynty zobaczyliśmy Matkę Boską nad dębem skalnym.
|