Licznik odwiedzin








![]() | Dzisiaj | 194 |
![]() | Wczoraj | 1417 |
![]() | W tym tygodniu | 7165 |
![]() | W poprzednim tygodniu | 11064 |
![]() | W tym miesiącu | 39406 |
![]() | W poprzednim miesiącu | 61716 |
![]() | Wszystkie | 4984742 |
Twój IP 216.73.217.34
MOZILLA 5.0,
Parafia Pilica
Grupy działające w Parafii
Sonda
Galeria
Kalendarz
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Polecamy
Imieniny
| VII Bieg Papieski |
|
| Wpisany przez Grzegorz Piąty |
| piątek, 29 kwietnia 2016 14:40 |
|
VII BIEG PAPIESKI
29.kwietnia o godz. 8.15 modlitwą na wzgórzu św. Piotra w tym jubileuszowym roku rozpoczął się siódmy już bieg Papieski zorganizowany przez Zespół Szkół: Szkołę Podstawową nr 1 i Gimnazjum nr 1 w Pilicy. Trasa biegu : Wzgórze św. Piotra, Sławniów, Dobra, Dobra Kolonia, Wierbka, Maleszyna, Wierzbica, Dobraków, Kidów, Dzwono-Sierbowice i zakończenie biegu w klasztorze O. Franciszkanów w Biskupicach.
W ciągu biegu w kościołach : w Wierbce, Dobrakowie, Kidowie i Dzwono-Sierbowicach był postój na chwilę modlitwy i pamiątkowe zdjęcie przed kościołem. W Parafii w Kidowie na wszystkich uczestników biegu Papieskiego czekał poczęstunek przygotowany przez ks. Proboszcza Zbigniewa Grzesińskiego oraz Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Serdecznie dziękujemy. Gratulacje dla wszystkich uczestników VII biegu Papieskiego za wytrwałość i dotarcie do końca biegu czyli klasztoru O. Franciszkanów. Dziękujemy Zespołowi Szkół : Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum nr 1 w Pilicy za organizację biegu oraz za wykonaną fotorelację , którą już można oglądać w naszej galerii. G.P. |








