Licznik odwiedzin








![]() | Dzisiaj | 358 |
![]() | Wczoraj | 1417 |
![]() | W tym tygodniu | 7329 |
![]() | W poprzednim tygodniu | 11064 |
![]() | W tym miesiącu | 39570 |
![]() | W poprzednim miesiącu | 61716 |
![]() | Wszystkie | 4984906 |
Twój IP 216.73.217.34
MOZILLA 5.0,
Parafia Pilica
Grupy działające w Parafii
Sonda
Galeria
Kalendarz
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Polecamy
Imieniny
| Wieczór Kolęd w Kolegiacie |
|
| Wpisany przez Grzegorz Piąty |
| niedziela, 10 stycznia 2016 17:52 |
|
WIECZÓR KOLĘD W KOLEGIACIE
Piękny wieczór kolęd już za nami. Po Mszy Świętej o godz. 16.oo w Naszej Kolegiacie odbył się koncert kolęd i pieśni religijnych w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Zbrucz” , który przyjechał do nas z Tarnopola na Ukrainie. Wszystkim podobał się występ co można było stwierdzić po brawach po każdym utworze. Ks. Piotr na koniec koncertu poprosił o bis, abyśmy mogli jeszcze jeden utwór wysłuchać w wykonaniu chóru.
Na sam koniec można było przy wyjściu z Kolegiaty nabyć płytę zespołu. Ofiara była dowolna. Wielu parafian nabyło chętnie płyty zespołu. Zespół podziękował Ks. Piotrowi za zaproszenie a z kolei ks. Piotr podziękował za piękny wieczór kolęd i pieśni. Podczas Mszy Świętej również oprawę muzyczną zapewnił zespół „Zbrucz”. Oczywiście nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia przy Naszej Szopce. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z wieczoru kolęd w naszej galerii.
G.P. |








