Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1765
mod_vvisit_counterWczoraj3003
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9054
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu26855
mod_vvisit_counterW tym miesiącu39601
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu45932
mod_vvisit_counterWszystkie3162702

Teraz Online: 54
Twój IP 44.221.66.130
,
Parafia Pilica

Sonda

Czy czytasz gazetkę parafialną "Głos Kolegiaty" ?
 

Kalendarz

czerwiec 2024
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Imieniny

Przed wczoraj : Bogumila Malgorzaty Wczoraj : Barnaby Radomila Dzisiaj : Janiny Jana Jutro: Lucjana Antoniego Pojutrze : Bazylego ElizyParafialny konkurs na wykonanie Różańca Email
Wpisany przez Grzegorz Piąty   
niedziela, 29 października 2023 16:46

konkursrozaniec20232

PARAFIALNY KONKURS NA WYKONANIE RÓŻAŃCA

 

Październik jest miesiącem modlitwy Różańcowej. Dlatego została ogłoszona w naszej Parafii trzecia już edycja konkursu na wykonanie "Najpiękniejszego Różańca". Adresatami konkursu były wszystkie dzieci  z Naszej Parafii. Można było wykonać Różaniec z czegokolwiek i przynieść go do Kolegiaty. Konkurs jak co roku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.


Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z żołędzi, kasztanów, orzechów, jarzębiny, drewnianych koralików, kwiatów, muszelek, cukierków, pomponików a nawet zakrętek i sianka itp. Pomysłowość i oryginalność prac okazała się wielka, komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem laureata...W tym roku prac było dużo więc zwyciężył Antoni Baranowski z klasy 4 z Pilicy. Gratulujemy! Trzy prace zostały wyróżnione, a reszta dostała nagrody pocieszenia. Gratulujemy!


Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród miało miejsce 29 października w Kolegiacie po Mszy Świętej o godz.12oo. Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały upominki ufundowane przez Proboszcza - Księdza Andrzeja Białka.


Wystawa prac konkursowych została wyeksponowana w Naszej Kolegiacie przy samym ołtarzu. Wszyscy Parafianie mogli po każdej Mszy Świętej oglądać wykonane prace.


Bardzo się cieszymy, że dzieci z Naszej Parafii tak licznie uczestniczyły w Nabożeństwie Różańcowym oraz wykonały tyle prac konkursowych!


Zapraszamy do obejrzenia galerii konkursowej.

 

G.P.

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież