Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj44
mod_vvisit_counterWczoraj238
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1027
mod_vvisit_counterW poprzednim tygodniu3403
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6109
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu17144
mod_vvisit_counterWszystkie1431721

Teraz Online: 2
Twój IP 35.175.180.108
,
Parafia Pilica

Sonda

Czy czytasz gazetkę parafialną "Głos Kolegiaty" ?
 

Kalendarz

listopad 2019
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Imieniny

Przed wczoraj : Renaty Witolda Wczoraj : Mikolaja Stanisława Dzisiaj : Rogera Serafiny Jutro: Alberta Leopolda Pojutrze : Gertrudy EdmundaWystawa rysunku Zbigniewa Muszyńskiego Email
Wpisany przez Grzegorz Piąty   
piątek, 20 września 2019 18:00

wystawa2019

WYSTAWA RYSUNKU ZBIGNIEWA MUSZYŃSKIEGO

NA PILICKIM RYNKU W RATUSZU

 

W Pilickim ratuszu na parterze od 09.września do 30.września można oglądać wystawę rysunku Zbigniewa Muszyńskiego pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pilica. Możemy podziwiać w wykonaniu naszego artysty rysunki między innymi: Naszą Kolegiatę, wzgórze św. Piotra, Rynek w Pilicy, Pałac, Klasztor Ojców Franciszkanów i wiele innych dzieł. Kilka słów o naszym artyście można przeczytać poniżej.

 

Nazywam  się Zbigniew   Muszyński  mieszkam   w  Turku,  moim  rodzinnym  mieście .Rysowałem   od  małego  dziecka. Sam  nauczyłem się rysować.  Moja  pasja  jest  plastyka .Chodziłem  do  szkoły  podstawowej  przez  4  lata  w  Turku  i  później  trafiłem  do  szkoły  dla  niedosłyszących  w  Łodzi .Stamtąd  wróciłem  do  Turku i   tu  skończyłem  szkołę  zawodową , pracowałem prze  wiele  lat  jako  malarz do  czasu  przejścia  na  rentę  chorobową . Wówczas (2013  roku )  wróciłem  do  pasji jaką  jest  dla  mnie rysunek. Lubię   rysować    zabytki  , miasta , lokomotywy ,samochody.  Moja  ulubioną pasją jest rysowanie „ - Zbigniew  Muszyński

 

Każde dzieło Pana Zbigniewa można zakupić bądź zamówić rysunek dla siebie. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z Redakcją „Głosu Kolegiaty”

 

Kto jeszcze nie widział wystawy może to uczynić do końca września a fotorelację z wystawy można obejrzeć w naszej galerii. Zapraszamy.

 

                                                                                                                            G.P.

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież