Twój IP 3.208.22.127

maj 2019

Przed wczoraj : Jana Wiktora Wczoraj : Heleny Wieslawy Dzisiaj : Emilii Iwony Jutro: Joanny Zuzanny Pojutrze : Borysława Grzegorza

Pielgrzymka na Jasną Górę Email
wtorek, 29 marca 2011 21:16

Pielgrzymka na Jasną Górę

DSCF3252

W dniu 29.marca odbyła się pielgrzymka na Jasną Górę klasy maturalnej z Liceum Ogólnokształcącego w Pilicy.Na czele z księdzem Markiem i opiekunami: panią profesor Małgorzatą Kabalską i  mgr Mariuszem Mendakiem  punktualnie wyruszyliśmy do Częstochowy.Na początku pomodliliśmy się o szczęśliwą podróż. Po bezpiecznym dojechaniu na miejsce  udaliśmy się do Domu Pielgrzyma im. Jana Pawła II aby trochę odpocząć.

Gdy wszyscy  już byli wypoczęci udaliśmy się do Sanktuarium Matki Boskiej .Tam wszyscy mogliśmy  skorzystać z Sakramentu Pokuty .Punktualnie o godz. 11.oo rozpoczęła się Msza Św. ,którą odprawiał również ksiądz Marek i modlił się w intencji maturzystów z Pilicy aby wszyscy zdali maturę.Po godnym uczestniczeniu we Mszy Św. wszyscy udaliśmy się do autobusu i pojechaliśmy się posilić w McDonaldzie.Po posiłku poszliśmy do autobusu i zadowoleni wróciliśmy do Pilicy.

DSCF3252

Oczekiwanie przed Domem Pielgrzyma im. Jana Pawła II

Pierwsza od lewej Kinga Zielińska ,druga Kinga Robak ,nastepnie wychowawczyni Pani

profesor Małgorzata Kabalska , pierwsza od prawej Agnieszka Kwiecień ,druga Monika

Słaboń a trzecia Klaudia Słowik

DSCF3267

Ksiądz Marek przed Mszą Św. uciął sobie pogawędkę z Pauliną Siedlarską

DSCF3264

A tu już w Sanktuarium

Po prawej Agnieszka Kwiecień a po lewej Michał Kwaśniak

DSCF3271

Maturzystki wypisują swoje proźby do Matki Boskiej

Od lewej Agata Bzdęga ,w środku Kamila Gruca a po prawej Kinga Robak

DSCF3288

Po Mszy Św. przyszedł czas na posiłek w McDonaldzie.

Od lewej Wojtek Rodacki a po prawej Paweł Gruca

DSCF3305

Wesoły powrót do domu.

Od lewej Sylwia Węglarz , w środku Bartosz Rogalski a po prawej Martyna Całek