Twój IP 54.242.140.11

listopad 2014

PacMan

Pacman Module content

Przed wczoraj : Katarzyny Erazma Wczoraj : Delfiny Sylwestra Dzisiaj : Waleriana Wilgiusza Jutro: Lesława Zdzisława Pojutrze : Blazeja Saturnina

Życzenia Wielkanocne Email
sobota, 30 marca 2013 10:56

zmartwych

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Chrystus  Zmartwychwstały -  przez Tajemnicę Pustego Grobu, budzi w nas pragnienie

Nieśmiertelności i Życia Wiecznego.  Przekroczył granice śmierci i prowadzi nas do Prawdziwego Życia.

W ten radosny Dzień Zmartwychwstania , życzę  wszystkim  , aby Boża Prawda  umacniała

Wiarę, ożywiała wzajemną Miłość w każdej rodzinie i  niosła Radość Wielkanocnego Poranka.

Składając wszystkim Świąteczne Życzenia, wyrażam wdzięczność za pomoc okazywaną naszej Świątyni, w jej duchowej i materialnej  odnowie.

Zmartwychwstały Chrystus , niech opromieni Was  potrzebnymi Łaskami. Alleluja!!!

Ks.Proboszcz  - Jarosław Szlenzak

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy:

Wszystkich potrzebnych łask od Zmartwychwstałego Pana, radości i pokoju płynącego ze zwycięstwa Jezusa nad śmiercią oraz niezachwianej nadziei, że z Chrystusem, który żyje, jesteśmy w stanie przetrwać nawet najtrudniejsze chwile, oraz z odwagą iść po drogach życia i świadczyć nieustannie o zwycięstwie Chrystusa nad śmiercią .

Redakcja “Głosu Kolegiaty” i administrator strony internetowej.